8.10.10

Hacı Ömer Sabancı Vakfı-VAKSA

 Hacı Ömer Sabancı Vakfı-VAKSA
Burs, yükseköğrenim süresince, Ekim ayında başlamak üzere, her yıl 9 aylık bir süre için karşılıksız, fakat geri ödemeli olarak verilmektedir.
Maddi desteğe ihtiyacı olan çalışkan ve başarılı öğrencilere yüksek öğrenimleri süresince verilen ancak geri ödeme yükümlülüğü bulunan bursun adı Sosyal Amaçlı Burs (SAB). Bu burs için, öğrencilerin üniversiteye giriş sınavında aldıkları puan ile bir önceki okulda veya sonraki sınıflarda gösterdikleri başarılar ve mali durumları dikkate alınmaktadır. Her yıl Eylül ayında üniversitelere gönderilen ve gazetelerde yayınlanan duyuruların ardından başvuruda bulunanlara form gönderilmekte ve gerekli koşulları taşıyan öğrencilerin müracaatları değerlendirilmektedir.
Tel:(0-322) 363 09 88 (3 Hat)

9 yorum:

 1. merhaba ben onur bu yıl AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ'ni kazandım. babam işçi annem çalışmıyor . kardeşim var o da okuyor kendimize ait arabamız evimiz arsamız yok yani maddi durumumuz ii değil bu yuzden eğitimimde çok fazla sıkıntı çekiyorum bana yardımcı olmanızı temenni ediyorum. şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM. E-MAİL: onuroz_07@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Merhaba ben Hamide Bas. Bu yil Trakya Universitesini kazandim. 2 kardesiz. Babam asgari ucretle calisan bir isci annem ise ev hanimi. Uzerimize ev ve arsa yok.Yasadigimiz ev ise amcamin evi. Universiteye basladigim zaman babamin bu masraflar altindan kalkamayacagini dusunuyorum yardimci olmanizi cok isterim bu bursa gercekten ihtiyacim var. Sagladiginiz kolayliklar icin tesekkur ederim.
  E-mail:hamidebas1@gmail.com
  Tel:05368545788

  YanıtlaSil
 3. ben zahra azimat 18 yaşınayım.
  babam beni annemi ve 3 kardeşimi 8 yıl önce terk etti ve memlekete gitti orada kendine yeni bir hayat kurmuş bizleri ardında bırakarak.
  Ben lise son sınıf öğrencisiyim ve benden başka 3 kardeşim daha okuyor.
  Annem 5 aydan beri hastalıklarından dolayı çalışamıyor.
  Ben yardımcı olmaya çalışıyorum ama bir yere kadar oluyor.
  ben eğitim hayatımımı bırakmak geleceğimi ve düşlerimi mahvetmek istemiyorum
  Lütfen bana yarımcı olun...
  Şimdiden teşekkürler.
  tek:0534 329 70 55
  e-mail:zahrazimat@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. Eğer kredi ihtiyacınız var? evet bu e-postayı başvurursanız,: finance_institute2015@outlook.com

  Do you need loan ? if yes contact this email: finance_institute2015@outlook.com

  YanıtlaSil
 5. merhaba ben muhammed ihl öğrencisiyim babam inşaat işcisi annem 6 yıl önce vefat ett, 6 kardeşiz maddi açıdan sıkıntı yaşıyoruz yardımlarınızı bekliyoruz(muhammed1721.ms@gmail.com)

  YanıtlaSil
 6. Merhaba ben aslı çetin ben konya da üniversite kazandım biz 4 kız kardeşiz dördümüzde okuyoruz babam çiftçi maddi durumumuz kötü nu yüzden çok sıkıntı çekiyoruz bu bursa çok ihtiyacimiz var lütfen yardımlarınızı bekliyorum (Asli12395@outlook.com)

  YanıtlaSil
 7. Merhaba ben aslı çetin ben konya da üniversite kazandım biz 4 kız kardeşiz dördümüzde okuyoruz babam çiftçi maddi durumumuz kötü nu yüzden çok sıkıntı çekiyoruz bu bursa çok ihtiyacimiz var lütfen yardımlarınızı bekliyorum (Asli12395@outlook.com)

  YanıtlaSil
 8. Merhaba
  Ben HavvaNur Alkan.İstanbul Gelişim Üniversitesi (ing) Hemşirelik bölümünü tam burslu kazandım.Kayaşehir Anadolu Lisesi mezunuyum. Başarılı bir öğrenciyim.benimle birlikte 3 kardeşim okuyoruz. Hiçbir yardım almıyorum. Sizden burs almak istiyorum. Saygılarımla
  Email adresim: icimdekikus@gmail.com
  Tel no: 05432501193

  YanıtlaSil

 9. Merhaba.Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim. Babam emekli ve okuyan bir kardeşim daha var.Ben yurtta kalıyorum ve bir sürü alınacak kitabım var ve okul masrafları,yurt masrafları yüzünden maddi desteğe çok ihtiyacım var.Babam ikimize birden yetişemiyor. Yardımcı olmanız için bol dua ediyorum.
  Email:esrasen43@hotmail.com 05343300945

  YanıtlaSil

BURS VEREN KURUMLAR