24.9.10

burs başvuruları Nurol Eğitim Kültür Sp. Vakfı

Nurol Eğitim Kültür Sp. Vakfı
İl: Ankara
Telefon: (312) 428 42 50
Email: nurol@nurol.com
Adres: Arjantin Cad.No:7 Gaziosmanpaşa / Ankara
Tür: Özel
Açıklama: 2007-2008 yıllarında burs verilmiyor.


8 yorum:

 1. Ben Mustafa ÇEKİRDEKCİ, Karabük Üniversitesinde örgün öğretim 1.sınıf İngilizce makine mühendisliği okumaktayım. 3 tane kardeşim var en küçüğümüz ilkokulda diğerleri üniversitede okumakta. Babam işçi emeklisi ve dolayısıyla geçim sıkıntısı çekiyoruz. Çok az miktarda dahi olsa vereceğiniz bursa ihtiyacım var. E-mail: ddmst-92@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Ben AHMET ÖNER KAFKARS Üniversitesinde veteriner hekimliğini okuyorum.Bu sene kazandım.Babam emekli öğretmen.Hiç bir kurumdan burs almıyorum.ailemde okuyan kardeşim 1 kişi ve ailemin durumu pek iyi değil.sizlerden azda olsa bana yardım etmenizi bekliyorum.
  mail: ahmet.zan@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Adım Hüseyin Sözen.Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisiyim.Babam memleketim Aydın/Nazilli'de çiftçilik yapıyor;annem ise çalışmıyor.Devlet yurdu çıkmadığı için özel yurtta kalmak durumundayım.Geri dönüşünüzü bekliyorum.
  05063524982
  samil_1995@hotmail.com
  huseyinsamilsozen@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Süleyman DEMİREL üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Maddi durumumun iyi olmaması nedeniyle kurumunuzdan burs istiyorum. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Ben Musa Can Ceyhan. Dokuz Eylül Üniversitesi 1. sınıf Ekonometri bölümü öğrencisiyim. Babam erken emeklilik yasası nedeniyle maaş alamıyor. Annem ise ev hanımı. Öğrenim bursunuzdan yararlanmak istiyorum

  mcanceyhan@gmail.com

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Ben Ali Yasir Yılmaz. Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri(ing.) de okumaktayım 4 kardeşiz ve hepimiz okuyoruz babam memur annem çalışmıyor bu durum bizi maddi anlamda sıkıntıya sokuyor bursunuza başvurmak istiyorum.

  e mail: aliyasiryilmaz@gmail.com
  tel 05347859831

  YanıtlaSil

BURS VEREN KURUMLAR