18.9.10

Ahmet Tatari Eğitim Kültür Vakfı Bursu

Ahmet Tatari Eğitim Kültür Vakfı Yavuz Selim cad. No:2 Çamdibi Tel: 4612793 

16 yorum:

 1. Ben AHMET ÖNER KAFKARS Üniversitesinde veteriner hekimliğini okuyorum.Bu sene kazandım.Babam emekli öğretmen.Hiç bir kurumdan burs almıyorum.ailemde okuyan kardeşim 1 kişi ve ailemin durumu pek iyi değil.sizlerden azda olsa bana yardım etmenizi bekliyorum.
  mail: ahmet.zan@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. Ben Akın Indır Kars KAFKAS Üniversitesinde anestezi bölümü okuyorum. Bu sene kazandım. Babam türk telekomdan emekli hiç bir kurumdan burs almıyorum. Ailemin durumu iyi değil ve yurtların yıllık ücreti 4.300 tl sizden az da olsa yardım istiyorum

  mail : akin2611@mynet.com

  YanıtlaSil
 3. Ben Havva Nur MUTLUCAN. 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1. sınıf öğrencisiyim. Babam ceza infaz kurumunda memur annem ise çalışmıyor 1 abim var ve o da Sakarya Üniversitesinde okuyor. Liseyi 1.likle bitirdim. Maddi açıdan zor durumda olduğum için tarafınıza burs başvurusunda bulunuyorum. Değerlendirilmesini arz ederim.

  mail:15hnm95@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Merabalar. Ben dokuz eylül üniversitesi maliye bölümünü kazandım.Lisem kız meslek lisesiydi ve bu okulu ve bu bölümü kazanan okulumdaki ilk öğrenciyim.Lisemi dereceyle bitirdim.Bir ablam ve bir erkek kardeşim var.Ablam hacettepe üniversitesinde gıda mühendisliği okuyor.Kardeşim ortaokulda okuyor ve tek maaşla geçinmek zorundayız.Maddi durumumuz 3 öğrenciyi okutmak için yeterli olmuyor.Bundan dolayı vakfınızdan burs talebinde bulunuyorum.

  YanıtlaSil
 5. Ben Ahmet Barış Zıvalı. Ankara Yıldırım Beyazit Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Ablam Gazi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları öğrencisi. Babamız memur olduğu için bizi okutmakta biraz zorlanıyor. Öğrenim bursunuzdan faydalanmak istiyorum..
  İletişim Bilgileri
  tel no. 1 : 0538 288 44 35
  tel no. 2: 0545 403 8135
  e- mail : a.baris.zivali@hotmail..com

  YanıtlaSil
 6. Merhaba ben Buse Temel Ege Üniversitesi Moda Tasarımı öğrencisiyim. Babam serbest meslekten emekli,maddi manevi zorluk çekiyoruz. Öğrenim bursunuzdan faydalanmayı diliyorum.

  Bilginize arz ederim,Teşekkürler

  busetemel_@hotmail.com 05061094654

  YanıtlaSil
 7. merhabalar ben ismet sezer şimşek bende ege üniversitesini yeni kazandım .babam imam biz üç kardeş olduğumuz için babam bizi okutmada zorluk çekiyor. kısmet olursa öğrenim bursunuzdan yaralanmak isterim
  telefon no:05396704785
  email:ismetsezer1996@gmail.com

  YanıtlaSil
 8. Ben Musa Can Ceyhan. Dokuz Eylül Üniversitesi 1. sınıf Ekonometri bölümü öğrencisiyim. Babam erken emeklilik yasası nedeniyle maaş alamıyor. Annem ise ev hanımı. Öğrenim bursunuzdan yararlanmak istiyorum

  mcanceyhan@gmail.com

  YanıtlaSil
 9. Ben Ferhat YÜKSEL.Afyonkocatepe üniversitesi uluslararası ticaret ve finansman 1. sınıf öğrencisiyim.Babam inşaat işçisi,dört kardeşiz.Abim de üniversite öğrencisi ve kardeşlerim deokuyorlar.Maddi sıkıntı içinde olamamız nedeniyle burs talebinde bulunuyorum.

  YanıtlaSil
 10. ferhatyk@gmail.com
  Tel:05533458607

  YanıtlaSil
 11. iyi günler ben Elif Demirdji Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkiler Bölümünde okuyorum ve ailem sadece bir emekli maaşi ile geçiniyoruz bu sizden yardım istiyorum.

  YanıtlaSil
 12. Ben Selin Yıldırım bu yıl Ege üniversitesi mühendislik fakültesi biyomühendislik bölümünü kazandım babam işçi annem ev hanımı abim de dokuz eylül üniversitesinde okuyor kurumunuzdan burs almak istiyorum lütfen yardımcı olun

  YanıtlaSil
 13. İyi günler ben Salih Yakşi bu yıl Ege üniversitesi ege meslek yüksek okulu biyomedikal cihaz teknolojisini okuyacağım. Babam işçi, annem çalışmıyor ev hanımı. Ablamda Sakarya üniversitesinde fen edebiyat fakültesinde sosyal hizmetler bölümü okuyor, geçimimiz sıkıntılı olduğu için kurumunuzdan yardım almak istiyorum
  Tel no : 0 531 408 00 38
  salihyaksi0345@gmail.com

  YanıtlaSil
 14. Ben Eray Özek.Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi makine mühendisliği bölümünü kazandım.Babam emekli annem ev hanımı kardeşim bu yıl Kadıköy Anadolu Lisesini kazandı.Maddi sıkıntılardan dolayı kurumunuza burs başvurusunda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Tel No: 0545 406 89 90

  YanıtlaSil
 15. Merhaba ben Nedim Yeniçeri Ege Üniversitesi rafıneri petro kimya bölümü öğrencisiyim. Babam serbest meslekte issi ,maddi manevi zorluk çekiyoruz. Öğrenim bursunuzdan faydalanmayı diliyorum.

  Bilginize arz ederim,Teşekkürler
  Tel No : 05074957199
  nedim1521@hotmail.com

  YanıtlaSil
 16. Ben Fetih Can Yıldırım bu yıl Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi kamu yönetimi (İÖ) bölümünü kazandım. 3 kardeşiz. Ufak kardeşim ilkokula, büyük kardeşim ise liseye gidiyor. Öğrenim bursunuzdan faydalanmayı diliyorum.

  Bilgilerinize arz ederim, Teşekkürler.
  Tel: 0554 502 62 89
  e-posta: fetican_@hotmail.com

  YanıtlaSil

BURS VEREN KURUMLAR